  • AWSCR-32.00CW-T
AWSCR-32.00CW-T
advertisement
Manufacturer No:
AWSCR-32.00CW-T
HK JDW NO:
5-AWSCR-32.00CW-T
Datasheet:
AWSCR-32.00CW-T
Description:
Quantity:
In Stock : 85
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
AWSCR-32.00CW-T
    Select All
  • Mount
    3-SMD, Non-Standard
  • Number of Pins
    3
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Series
    AWSCR-CW
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    0.5%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Ceramic
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Ceramic
  • Capacitance
    5pF
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±0.2%
  • Load Capacitance
    5pF
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency Tolerance
    ±0.5%
  • Self Resonant Frequency
    32MHz
  • Height
    0.047 1.19mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm