  • AWSCR-3.58MGD-T4
AWSCR-3.58MGD-T4
advertisement
Manufacturer No:
AWSCR-3.58MGD-T4
HK JDW NO:
5-AWSCR-3.58MGD-T4
Datasheet:
AWSCR-3.58MGD-T4
Step5Bar-code shipping tag
AWSCR-3.58MGD-T4
  • Operating Temperature
    -25°C~85°C
  • Series
    AWSCR-MGD
  • Size / Dimension
    0.291Lx0.134W 7.40mmx3.40mm
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Pbfree Code
    no
  • Part Status
    Obsolete
  • Capacitance
    22pF
  • Frequency
    3.58MHz
  • Frequency Stability
    ±0.5%
  • Impedance
    30Ohm
  • Frequency Tolerance
    ±0.3%
  • Height
    0.083 2.10mm