  • AWCU00201212161M02
AWCU00201212161M02
advertisement
Manufacturer No:
AWCU00201212161M02
HK JDW NO:
156-AWCU00201212161M02
Step5Bar-code shipping tag
AWCU00201212161M02
  • Operating Temperature
    -50°C ~ 150°C
  • Size / Dimension
    0.081" L x 0.049" W (2.05mm x 1.25mm)
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    350mOhm
  • Current Rating (Max)
    350mA
  • Impedance @ Frequency
    160 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Height (Max)
    0.055" (1.40mm)