  • AV-18.432MDHI-T
AV-18.432MDHI-T
advertisement
Manufacturer No:
AV-18.432MDHI-T
HK JDW NO:
832-AV-18.432MDHI-T
Step5Bar-code shipping tag
AV-18.432MDHI-T
    19 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency
    18.432MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    120Ohm
  • Load Capacitance
    16pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm