  • ATSM49R18.432MHZTR
ATSM49R18.432MHZTR
advertisement
Manufacturer No:
ATSM49R18.432MHZTR
Manufacturer:
MtronPTI
HK JDW NO:
3957-ATSM49R18.432MHZTR
Package:
Description:
Crystal 18.432MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD