  • ATF1508AS-7QC160
ATF1508AS-7QC160
advertisement
Manufacturer No:
ATF1508AS-7QC160
HK JDW NO:
69-ATF1508AS-7QC160
Description:
0.65mm PMIC 160 Pin 5V PQFP
Step5Bar-code shipping tag
ATF1508AS-7QC160
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • HTS Code
  • Supply Voltage
    5V
  • Terminal Pitch
    0.65mm
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Temperature Grade
    COMMERCIAL
  • Max Supply Voltage
    5.25V
  • Min Supply Voltage
    4.75V
  • Propagation Delay
    7.5 ns
  • Frequency (Max)
    166.7MHz
  • Height Seated (Max)
    4.1mm
  • Length
    28mm
  • Width
    28mm