  • ATB3225-75011CT-001
ATB3225-75011CT-001
advertisement
Manufacturer No:
ATB3225-75011CT-001
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-ATB3225-75011CT-001
Package:
1210 (3225 Metric)
Description:
BALUN 5MHZ-200MHZ 75/75 1210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ATB3225-75011CT-001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2013
  • Series
    ATB
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Frequency
    100MHz
  • Lead/Base Style
    Gull Wing
  • Frequency Range
    5MHz~200MHz
  • Insertion Loss (Max)
    0.8dB
  • Return Loss-Min
    -15dB
  • Impedance - Unbalanced/Balanced
    75 / 75Ohm