  • AT94K05AL-25AQI
AT94K05AL-25AQI
advertisement
Manufacturer No:
AT94K05AL-25AQI
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-AT94K05AL-25AQI
Package:
100-TQFP
Datasheet:
AT94K05AL-25AQI
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AT94K05AL-25AQI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    100-TQFP
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Published
    2003
  • Series
    FPSLIC®
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V
  • Interface
    I2C, UART
  • Speed
    25MHz