  • AT27LV256A-55JI
AT27LV256A-55JI
advertisement
Manufacturer No:
AT27LV256A-55JI
HK JDW NO:
536-AT27LV256A-55JI
Package:
32-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT27LV256A-55JI
Description:
Memory IC AT27LV256
Step5Bar-code shipping tag
AT27LV256A-55JI
  • Package / Case
    32-LCC (J-Lead)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2000
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Technology
    EPROM - OTP
  • Voltage - Supply
    3V~3.6V 4.5V~5.5V