  • AT27BV4096-15JC
AT27BV4096-15JC
advertisement
Manufacturer No:
AT27BV4096-15JC
HK JDW NO:
536-AT27BV4096-15JC
Package:
44-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT27BV4096-15JC
Description:
Memory IC AT27BV4096
Step5Bar-code shipping tag
AT27BV4096-15JC
  • Package / Case
    44-LCC (J-Lead)
  • Supplier Device Package
    44-PLCC (16.6x16.6)
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TC
  • Packaging
    Tube
  • Published
    1998
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Technology
    EPROM - OTP
  • Voltage - Supply
    2.7V~3.6V 4.5V~5.5V