  • AT27BV1024-12JU
AT27BV1024-12JU
advertisement
Manufacturer No:
AT27BV1024-12JU
HK JDW NO:
536-AT27BV1024-12JU
Package:
44-LCC (J-Lead)
Datasheet:
AT27BV1024-12JU
Description:
Memory IC AT27BV1024
Step5Bar-code shipping tag
AT27BV1024-12JU
  • Package / Case
    44-LCC (J-Lead)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TC
  • Packaging
    Tube
  • Published
    1998
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Technology
    EPROM - OTP
  • Voltage - Supply
    2.7V~3.6V 4.5V~5.5V