  • AT-K-C-26-4-W/14
AT-K-C-26-4-W/14
advertisement
Manufacturer No:
AT-K-C-26-4-W/14
HK JDW NO:
93-AT-K-C-26-4-W/14
Description:
CABLE MOD COIL 4COND WHITE 14'
Step5Bar-code shipping tag
AT-K-C-26-4-W/14
  • Published
    2011
  • Number of Conductors
    4
  • Wire Gauge
    26 AWG
  • Wire/Cable Gauge
    26 AWG
  • Jacket Color
    White
  • Cable Width
    0.189 4.80mm
  • Coil Diameter
    0.512 (13mm)
  • Cable Height
    0.097 2.46mm