  • ASTMUPLDE-125.000MHZ-LY-E
ASTMUPLDE-125.000MHZ-LY-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPLDE-125.000MHZ-LY-E
HK JDW NO:
5-ASTMUPLDE-125.000MHZ-LY-E
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPLDE-125.000MHZ-LY-E
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    ASTMUPLD
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Output
    LVDS
    MEMS
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    35mA
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    812.8μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm