  • ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EJ-E-T
ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EJ-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EJ-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EJ-E-T
Step5Bar-code shipping tag
ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EJ-E-T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
    MEMS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    31mA
  • Max Supply Current
    36mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm