  • ASTMHTV-14.7456MHZ-AK-E-T
ASTMHTV-14.7456MHZ-AK-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTV-14.7456MHZ-AK-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTV-14.7456MHZ-AK-E-T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
OSC MEMS 14.7456MHZ H/LVCMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTV-14.7456MHZ-AK-E-T
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm