  • ASTMHTFL-24.576MHZ-ZK-E-T
ASTMHTFL-24.576MHZ-ZK-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTFL-24.576MHZ-ZK-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTFL-24.576MHZ-ZK-E-T
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTFL-24.576MHZ-ZK-E-T
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    24.576MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm