  • ASTMHTFL-19.200MHZ-XJ-E-T3
ASTMHTFL-19.200MHZ-XJ-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTFL-19.200MHZ-XJ-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMHTFL-19.200MHZ-XJ-E-T3
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTFL-19.200MHZ-XJ-E-T3
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    19.2MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm