  • ASTMHTFL-120.000MHZ-AJ-E
ASTMHTFL-120.000MHZ-AJ-E
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTFL-120.000MHZ-AJ-E
HK JDW NO:
5-ASTMHTFL-120.000MHZ-AJ-E
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTFL-120.000MHZ-AJ-E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    120MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    120MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm