  • ASTMHTE-10.000MHZ-AK-E-T3
ASTMHTE-10.000MHZ-AK-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTE-10.000MHZ-AK-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMHTE-10.000MHZ-AK-E-T3
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTE-10.000MHZ-AK-E-T3
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm