  • ASTMHTD-25.000MHZ-AR-E-T3
ASTMHTD-25.000MHZ-AR-E-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTD-25.000MHZ-AR-E-T3
HK JDW NO:
5-ASTMHTD-25.000MHZ-AR-E-T3
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTD-25.000MHZ-AR-E-T3
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm