  • ASTMHTA-24.000MHZ-AR-E-T
ASTMHTA-24.000MHZ-AR-E-T
advertisement
Manufacturer No:
ASTMHTA-24.000MHZ-AR-E-T
HK JDW NO:
5-ASTMHTA-24.000MHZ-AR-E-T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS
Step5Bar-code shipping tag
ASTMHTA-24.000MHZ-AR-E-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    24MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm