  • ASR-SV480A20ZY-LM
ASR-SV480A20ZY-LM
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SV480A20ZY-LM
HK JDW NO:
49-ASR-SV480A20ZY-LM
Description:
DIN-RAIL HEATSINK INTEGRATED SSR
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SV480A20ZY-LM
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Series
    SV
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    90 ~ 280VAC
  • Voltage - Load
    24 V ~ 530 V
  • Load Current
    20 A