  • ASR-SI600A25ZY-L
ASR-SI600A25ZY-L
advertisement
Manufacturer No:
ASR-SI600A25ZY-L
HK JDW NO:
49-ASR-SI600A25ZY-L
Package:
Hockey Puck
Datasheet:
Description:
SINGLE PHASE PANEL MOUNTED AC TO
Step5Bar-code shipping tag
ASR-SI600A25ZY-L
  • Package / Case
    Hockey Puck
  • Series
    SI
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltage - Input
    90 ~ 280VAC
  • Voltage - Load
    48 V ~ 660 V
  • Load Current
    25 A