  • ASPI-M2512-R68N-T
ASPI-M2512-R68N-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-M2512-R68N-T
HK JDW NO:
5-ASPI-M2512-R68N-T
Package:
Nonstandard, 2 Lead
Datasheet:
ASPI-M2512-R68N-T
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-M2512-R68N-T
  • Tolerance
    ±30%
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    68nH
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard, 2 Lead
  • Series
    ASPI-M
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm