  • ASPI-0645-6R8M-T
ASPI-0645-6R8M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0645-6R8M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0645-6R8M-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0645-6R8M-T
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0645-6R8M-T
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Series
    ASPI-0645
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    120°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Current Rating (Amps)
    3.5A
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    3.5A
  • Inductance
    6.8μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    34mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.8A
  • Height Seated (Max)
    0.177 4.50mm
  • Length
    5.9944mm
  • Width
    5.9944mm