  • ASPI-0630LR-3R3M-T15
ASPI-0630LR-3R3M-T15
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0630LR-3R3M-T15
HK JDW NO:
5-ASPI-0630LR-3R3M-T15
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 130
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0630LR-3R3M-T15
    Nonstandard
  • Material - Core
    Carbonyl Powder
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    ASPI-0630LR
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.262W 7.20mmx6.65mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    Molded
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Current Rating (Amps)
    6.5A
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    6.5A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    28mOhm Max
  • Max DC Current
    10A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    10A
  • Height
    3mm
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm
  • Length
    7.1882mm
  • Width
    6.65mm