  • ASPI-0628-3R3M-T1
ASPI-0628-3R3M-T1
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0628-3R3M-T1
HK JDW NO:
5-ASPI-0628-3R3M-T1
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0628-3R3M-T1
Description:
Quantity:
In Stock : 5994
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0628-3R3M-T1
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
    Nonstandard
  • Supplier Device Package
    0628
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Series
    ASPI-0628
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    120°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Composition
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    3.4A
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    3.4A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    28mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.6A
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm
  • Length
    5.9944mm
  • Width
    5.9944mm