  • ASPI-0503H-221K-T
ASPI-0503H-221K-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0503H-221K-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0503H-221K-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0503H-221K-T
Description:
Quantity:
In Stock : 12290
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0503H-221K-T
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ASPI-0503H
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.228Lx0.205W 5.80mmx5.20mm
  • Tolerance
    ±10%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    380mA
  • Inductance
    220μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    2Ohm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.138 3.50mm