  • ASPI-0418FS-220M-T3
ASPI-0418FS-220M-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0418FS-220M-T3
HK JDW NO:
5-ASPI-0418FS-220M-T3
Package:
Nonstandard
Description:
Quantity:
In Stock : 2744
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0418FS-220M-T3
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Series
    ASPI-0418FS
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -30°C
  • Current Rating (Amps)
    900mA
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    750mA
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    290mOhm
  • Max DC Current
    900mA
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    950mA
  • Height
    1.8034mm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • Length
    3.9878mm
  • Width
    3.9878mm