  • ASPI-0403H-3R3M-T
ASPI-0403H-3R3M-T
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0403H-3R3M-T
HK JDW NO:
5-ASPI-0403H-3R3M-T
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0403H-3R3M-T
Description:
Quantity:
In Stock : 9574
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0403H-3R3M-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ASPI-0403H
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    2.15A
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    2.15A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    58mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.138 3.50mm
  • Length
    4.4958mm
  • Width
    3.9878mm