  • ASFLMB-33.333MHZ-LR-T
ASFLMB-33.333MHZ-LR-T
advertisement
Manufacturer No:
ASFLMB-33.333MHZ-LR-T
HK JDW NO:
5-ASFLMB-33.333MHZ-LR-T
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
ASFLMB-33.333MHZ-LR-T
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    ASFLMB, Pure Silicon™
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    33.333MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    16mA
  • Operating Supply Voltage
    3.6V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    15μA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    16mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm