  • ASEMPC-75.000MHZ-LY-T3
ASEMPC-75.000MHZ-LY-T3
advertisement
Manufacturer No:
ASEMPC-75.000MHZ-LY-T3
HK JDW NO:
5-ASEMPC-75.000MHZ-LY-T3
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
MEMS OSC XO 75.0000MHZ CMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
ASEMPC-75.000MHZ-LY-T3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Operating Frequency
    75MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.6V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    26mA
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm