  • ASE-32.000MHZ-LR-T
ASE-32.000MHZ-LR-T
advertisement
Manufacturer No:
ASE-32.000MHZ-LR-T
HK JDW NO:
5-ASE-32.000MHZ-LR-T
Description:
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Step5Bar-code shipping tag
ASE-32.000MHZ-LR-T
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ASE
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    13mA
  • Frequency Tolerance
    0.0025%
  • Height
    1.1938mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm