  • AS-14.7456-18SMDT
AS-14.7456-18SMDT
advertisement
Manufacturer No:
AS-14.7456-18SMDT
Manufacturer:
Raltron
HK JDW NO:
653-AS-14.7456-18SMDT
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
AS-14.7456-18SMDT
Description:
AS-14.7456-18SMDT datasheet pdf and Crystals product details from Raltron stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AS-14.7456-18SMDT
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    2
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • HTS Code
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%