  • AQ13EA681GA1ME\500
AQ13EA681GA1ME\500
advertisement
Manufacturer No:
AQ13EA681GA1ME\500
HK JDW NO:
66-AQ13EA681GA1ME\500
Package:
1111
Datasheet:
Description:
680pF Ceramic Capacitor 2% 1111
Step5Bar-code shipping tag
AQ13EA681GA1ME\500
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1111
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Depth
    2.79mm
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    2.79mm
  • Length
    2.79mm