  • APPM00050524701XYE
APPM00050524701XYE
advertisement
Manufacturer No:
APPM00050524701XYE
Manufacturer:
Chilisin Electronics
HK JDW NO:
156-APPM00050524701XYE
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
Description:
CHOKE CMC WW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
APPM00050524701XYE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Mfr
    Chilisin Electronics
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Series
    APPM
  • Size / Dimension
    0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
  • Approval Agency
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    59mOhm
  • Current Rating (Max)
    2.2A
  • Impedance @ Frequency
    700 Ohms @ 100 MHz
  • Voltage Rating - DC
    50V
  • Features
  • Voltage Rating - AC
  • Height (Max)
    0.094" (2.40mm)