  • AOCJY3A-38.880MHZ-E-SW
AOCJY3A-38.880MHZ-E-SW
advertisement
Manufacturer No:
AOCJY3A-38.880MHZ-E-SW
HK JDW NO:
5-AOCJY3A-38.880MHZ-E-SW
Package:
6-DIP (0.750, 19.05mm), 5 Leads
Step5Bar-code shipping tag
AOCJY3A-38.880MHZ-E-SW
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Series
    AOCJY3
  • Size / Dimension
    1.000Lx1.000W 25.40mmx25.40mm
    VCOCXO
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    38.88MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppb
  • Output
    Sine Wave
  • Height
    13.0048mm
  • Height Seated (Max)
    0.512 13.00mm