  • ANR-W-15A-16R
ANR-W-15A-16R
advertisement
Manufacturer No:
ANR-W-15A-16R
HK JDW NO:
587-ANR-W-15A-16R
Datasheet:
ANR-W-15A-16R
Description:
ANR-W-15A-16R datasheet pdf and Fuses product details from OptiFuse stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 14909
Step5Bar-code shipping tag
ANR-W-15A-16R
  • Size / Dimension
    0.760Lx0.197W x 0.494 H 19.30mmx5.00mmx12.54mm
  • Color
    Blue
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating (Amps)
    15A