  • AMPMGGC-25.0000T
AMPMGGC-25.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGGC-25.0000T
HK JDW NO:
5-AMPMGGC-25.0000T
Datasheet:
AMPMGGC-25.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGGC-25.0000T
    Select All
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm