  • AMPMGFB-54.0000T
AMPMGFB-54.0000T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMGFB-54.0000T
HK JDW NO:
5-AMPMGFB-54.0000T
Datasheet:
AMPMGFB-54.0000T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMGFB-54.0000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    54MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm