  • AMPMEGD-7.6800
AMPMEGD-7.6800
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEGD-7.6800
HK JDW NO:
5-AMPMEGD-7.6800
Datasheet:
AMPMEGD-7.6800
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEGD-7.6800
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    7.68MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm