  • AMPMEFB-19.2000T3
AMPMEFB-19.2000T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEFB-19.2000T3
HK JDW NO:
5-AMPMEFB-19.2000T3
Datasheet:
AMPMEFB-19.2000T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEFB-19.2000T3
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C