  • AMPMEED-29.4912
AMPMEED-29.4912
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEED-29.4912
HK JDW NO:
5-AMPMEED-29.4912
Datasheet:
AMPMEED-29.4912
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEED-29.4912
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    29.4912MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm