  • AMPMEDB-35.3280T
AMPMEDB-35.3280T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMEDB-35.3280T
HK JDW NO:
5-AMPMEDB-35.3280T
Datasheet:
AMPMEDB-35.3280T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMEDB-35.3280T
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    35.328MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ