  • AMPMDGB-66.6600T3
AMPMDGB-66.6600T3
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDGB-66.6600T3
HK JDW NO:
5-AMPMDGB-66.6600T3
Datasheet:
AMPMDGB-66.6600T3
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDGB-66.6600T3
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    66.66MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm