  • AMPMDDD-62.5000
AMPMDDD-62.5000
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDDD-62.5000
HK JDW NO:
5-AMPMDDD-62.5000
Datasheet:
AMPMDDD-62.5000
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDDD-62.5000
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    62.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm