  • AMPMDDD-12.2880T
AMPMDDD-12.2880T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMDDD-12.2880T
HK JDW NO:
5-AMPMDDD-12.2880T
Datasheet:
AMPMDDD-12.2880T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMDDD-12.2880T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    160μA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm