  • AMPMAFD-16.3840T
AMPMAFD-16.3840T
advertisement
Manufacturer No:
AMPMAFD-16.3840T
HK JDW NO:
5-AMPMAFD-16.3840T
Datasheet:
AMPMAFD-16.3840T
Step5Bar-code shipping tag
AMPMAFD-16.3840T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    16.384MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm