  • AMJMGFA-90.0000
AMJMGFA-90.0000
advertisement
Manufacturer No:
AMJMGFA-90.0000
HK JDW NO:
5-AMJMGFA-90.0000
Datasheet:
AMJMGFA-90.0000
Step5Bar-code shipping tag
AMJMGFA-90.0000
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    90MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm