  • AMJMEGA-100.0000
AMJMEGA-100.0000
advertisement
Manufacturer No:
AMJMEGA-100.0000
HK JDW NO:
5-AMJMEGA-100.0000
Package:
4-VDFN
Datasheet:
AMJMEGA-100.0000
Step5Bar-code shipping tag
AMJMEGA-100.0000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.71V~3.63V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm